Producent małej architektury i stojaków rowerowych Calus-P - o firmie

Calus-P to przedsiębiorstwo, które od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem przedmiotów ze stali czarnej i stali nierdzewnej. Powstające w naszym zakładzie produkty to efekt pomysłów, jakie rodzą się na deskach kreślarskich firmowych projektantów. Każdy z nich łączy w sobie estetyczny i nowoczesny design z funkcjonalnością, dzięki której mogą skutecznie zmieniać przestrzeń miejską. 

Jesteśmy doświadczonym producentem małej architektury. W naszej ofercie są m.in. stojaki rowerowe, wieszaki na rowery, wiaty rowerowe, ławki miejskie, kosze na śmieci, obudowy na kosze oraz wiele innych produktów. Są one niezastąpione przy zagospodarowywaniu ulic miejskich, parków, skwerów, parkingów osiedlowych itp.

tab_unselected
Projektujemy

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto skorzysta z naszych usłyg otrzymał to, czego potrzebuje.

tab
Produkujemy

Ponad 20 lat wytwarzania przedmiotów ze stali czarnej i stali nierdzewnej.

accessibility_new
Doradzamy

Dbamy o pełne zadowolenie Klientów.

Nie tylko stojaki rowerowe

Firma Calus-P znana jest głównie jako producent stojaków rowerowych, koszy na śmieci i ławek. Produkty, jakie proponujemy naszym Klientom, to jednak nie tylko mała architektura miejska. Od wielu lat systematycznie poszerzamy nasz asortyment o nowe kategorie produktów. Dzięki temu znajdziesz wśród nich elementy przydatne w Twoim ogrodzie, w sąsiedztwie domu lub w firmie. Ze stali produkujemy estetyczne i trwałe łóżka, paleniska ogrodowe, wieszaki na narzędzia, stojaki reklamowe, a nawet akcesoria do myjni. W sklepie internetowym calus-p.pl znajdziesz też funkcjonalny podjazd samochodowy oraz bogatą kolekcję specjalnych stojaków z miską na wodę, które świetnie sprawdzą się przed sklepami jako „parking dla psa”. U nas można kupić również stojak na narty. Świadczymy także usługi gięcia rur profili w Częstochowie. 

Ponieważ jesteśmy firmą działającą od lat na rynku, zdobyliśmy bogate doświadczenie nie tylko w dziedzinie projektowania i produkcji, ale też w zakresie obsługi Klienta. Nasze najważniejsze atuty to: rzetelność, stały kontakt z Klientem oraz ekspresowe i tanie wysyłki. 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto skorzysta z naszych usług znalazł w asortymencie to, czego potrzebuje. Dbamy też o pełne zadowolenie Klientów. 

Wzory naszych produktów w większości są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym, a więc również niepowtarzalne. Wybierając je do aranżacji ulic miejskich, skweru osiedlowego czy ogrodu, zyskujesz unikalny, trwały i funkcjonalny wystrój. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą