Stacja naprawy rowerów

Dostępna 1 szt w kolorze czarnym
Indeks: SNR 001

Stacja naprawcza do rowerów 001

3 960,60 zł
Brutto
Indeks: ST3 INOX

Stacja naprawy rowerów ST3 INOX

7 134,00 zł
Brutto

Nowoczesna samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Nic tak nie psuje rowerowej wycieczki, jak niespodziewana awaria jednośladu. Brak powietrza w oponie, zerwany łańcuch, niedziałający hamulec, niewłaściwe wyregulowana kierownica to tylko niektóre z przykrych niespodzianek. W takich sytuacjach warto skorzystać z nowoczesnej samoobsługowej stacji naprawy rowerów, w której można wykonać wszystkie podstawowe czynności naprawcze jednośladu.

Nasze produkty posiadają wszystkie narzędzia niezbędne do tego, aby rower funkcjonował sprawnie. Akcesoria dostosowano do wszystkich typów rowerów, zarówno modeli dla dorosłych, jak i dzieci. W punkcie stacji naprawczej dla rowerów znajdziesz m.in.: uniwersalną pompkę do opon, zestaw imbusów i kluczy nasadowych oraz płaskich 6-15 mm, wkrętak płaski krzyżowy, torx, łyżkę do opon, a także szczypce.

Wszystkie akcesoria umieszczono na wygodnych stalowych linkach, zapobiegających zgubieniu lub kradzieży narzędzi. Każda nasza stacja naprawy rowerów wyposażona jest w uchwyt, który pozwala na podwieszenie pojazdu oraz swobodne usuwanie usterek w jednośladzie.

Solidne samoobsługowe stacje naprawy rowerów w Twoim mieście

Przedsiębiorstwo Calus-P to lider na rynku, jeśli chodzi o projektowanie, produkcję i sprzedaż samoobsługowych stacji naprawy rowerów. Misją naszej firmy jest tworzyć solidne oraz niezawodne produkty służące do naprawy rowerów w przestrzeni publicznej. Zaletę takich wyrobów stanowi ich prosta obsługa i dostępność, ponieważ z tego typu stacji naprawy rowerów może skorzystać każdy w dowolnym czasie.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do instytucji publicznych zajmujących się zarządzaniem obiektami małej architektury miejskiej, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Zachęcamy również właścicieli firm do montażu tego typu punktów naprawczych na terenie swoich zakładów, ułatwiając klientom i pracownikom dojeżdżanie rowerami do siedziby.

Dla wielu miłośników wycieczek rowerowych dużym udogodnieniem okaże się ogólnodostępna samoobsługowa stacja naprawy rowerów Cena tego rodzaju instalacji w Calus-P jest konkurencyjna w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku. Konstrukcja każdego z dostępnych punktów naprawczych została wykonana z najwyższej jakości czarnej blachy ocynkowanej, malowanej posiadającej powłokę odporną na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ponadto wszystkie jej elementy cechują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie wskutek długotrwałego korzystania z nich.

Nasze stacje naprawy rowerów zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komponowały się z estetyką parków, skwerów, obiektów handlowych, a także często uczęszczanych tras i szlaków rowerowych. Każda wyprodukowana przez nasze przedsiębiorstwo nowoczesna stacja naprawcza dla rowerów, wyróżnia się niepowtarzalnym designem, doskonale wpisującym się w architektoniczną stylistykę obiektów uczelni wyższych, szkół, ośrodków sportowych, centrów kulturalno-rozrywkowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej.