Stojące

Na zamówienie
Indeks: Rower

Stojak rowerowy ROWER

1 217,70 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: STOJAK U SN 001

Stojak na rowery U-001 nierdzewny

676,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Skos "14" dwustronny

Stojak na rowery Skos 02

2 337,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U 0012 4

Stojak na rowery "U" 0012

959,40 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Stojak U 016

Stojak rowerowy U - 016

615,00 zł
Brutto
Indeks: KW U 002

Stojak na rowery KW U 002

1 783,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Ekspozycyjny

Stojak rowerowy - ekspozycyjny

1 623,60 zł
Brutto

Stojące miejsca na rowery

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór stojaków rowerowych. To funkcjonalne akcesoria, które są świetnym dodatkiem do infrastruktury otoczenia. W tej kategorii dostępnych jest wiele rodzajów stojaków – ich różnorodne typy i konstrukcje. Dzięki temu na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, oczekiwań i preferencji. Zwracaj szczególną uwagę na to, ile rowerów może pomieścić się w danym stojaku. Jeśli jesteś właścicielem np. siłowni czy placówki medycznej – zadbaj o to, by liczba stojących miejsc na rowery była odpowiednia do liczby odwiedzających Cię klientów.

Świetny sposób na bezpiecznie stojące rowery

W żadnym mieście nie powinno brakować stojaków na rowery. Rowerzyści powinni mieć możliwość swobodnego zaparkowania swojego jednośladu. Wysokiej jakości stojaki powinny znaleźć się w centrum miasta, przy galeriach handlowych, na osiedlach oraz przy punktach gastronomicznych. Co ważne, stanowią one istotny element przestrzeni pod kątem jej estetyki. Stojaki z naszej oferty idealnie wpasują się w nowoczesne otoczenie i ułatwią właściwe ustawienie rowerów. Zapoznaj się dokładnie z naszym asortymentem i postaw na akcesoria, które znakomicie kształtują przestrzeń!

Stojące miejsca na rowery idealne na ekspozycję 

Pomyśl o swoich klientach i o tym, jak ich przyciągnąć. Rozwiązanie jest proste. Musisz zadbać o to, by odpowiednio zaprezentować im swoje produkty. Jeśli sprzedajesz rowery, potrzebujesz ekspozycyjnego stojaka rowerowego – jego doskonałym uzupełnieniem będą również wieszaki. Dzięki nim stojące rowery wzbudzą jeszcze większe zainteresowanie kupujących. Zadbaj o to, aby elementy ekspozycyjne stały się częścią Twojego sklepu. Ich szeroki wybór znajdziesz właśnie w tej kategorii.