Stojaki rowerowe reklamowe, ekspozycyjne

Na zamówienie
Indeks: Reklama 001

Stojak rowerowy z reklamą

467,40 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: KW Reklama 4

Stojak rowerowy z reklamą KW 4

479,70 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Wystawa 002

Wystawa rowerowa sklepowa 002

2 214,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Ekspozycyjny

Stojak rowerowy - ekspozycyjny

1 623,60 zł
Brutto
Indeks: Rowerownia

Stojak dwupoziomowy do rowerowni

1 230,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Fala z reklamą 0010

Stojak na rowery FALA z reklamą

651,90 zł
Brutto
Indeks: SERWISOWY 003

Serwisowy stojak rowerowy 003

307,50 zł
Brutto

Stojaki rowerowe – reklamowe i ekspozycyjne 

Są ważnymi elementami na wielu osiedlach, w garażach podziemnych i w galeriach handlowych. Poza swoją funkcjonalnością dodają estetyki infrastrukturze. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór stojaków rowerowych, które doskonale łączą opisane wyżej zalety i zastosowania. Ich dodatkowym atutem jest miejsce na reklamę. To bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej dotrzeć z przekazem lub oferowaną usługą do potencjalnych klientów. W tej kategorii znajdziesz stojaki rowerowe z szyldem reklamowym. To idealny sposób na łatwą ekspozycję.

Sprawdzone stojaki ekspozycyjne i reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz stojaki do swojego sklepu. Za ich pomocą w ciekawy sposób przedstawisz jego asortyment, utrzymasz porządek i zaoszczędzisz więcej miejsca. Takie stojaki to wspaniała szansa na ekspozycję i reklamę Twojego sklepu – inwestując w nie, przyciągniesz większą liczbę potencjalnych klientów. Wybierz stojaki rowerowe, które spełnią Twoje oczekiwania i dobrze wpasują się do wnętrza sklepu. 

Skuteczna ekspozycja i reklama dzięki stojakom rowerowym

Możesz użyć ich w ciekawy sposób – zareklamuj określony produkt lub usługę. Stojaki rowerowe najczęściej ustawia się w miejscach z dużym zagęszczeniem ludzi. Mogą to być osiedla mieszkaniowe bądź lokalizacje bliżej centrum miasta. Miejsc o takim charakterze jest naprawdę wiele. Kupując stalowe stojaki rowerowe z naszej oferty, masz szansę na dobrą reklamę np. swojego biznesu. Postaw na tę niebanalną ekspozycję i przekonaj się, że dobra reklama to klucz do sukcesu!