Stojaki na rowery typu U

Na zamówienie
Indeks: U 001

Stojak na rower U - 001

516,60 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U2

Stojak U2

344,40 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U 0012 4

Stojak na rowery "U" 0012

959,40 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SU 30x90

Stojak rowerowy typu U

233,70 zł
Brutto
Indeks: Stojak U 013

Stojak rowerowy U - 013

553,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Stojak U 016

Stojak rowerowy U - 016

615,00 zł
Brutto
Indeks: KW U 002

Stojak na rowery KW U 002

1 783,50 zł
Brutto

Barierka rowerowa - nowoczesny element miejskiej przestrzeni

Przez ostatnie lata rowery stały się pożądanym oraz coraz popularniejszym środkiem transportu. Zdobywająca rzesze zwolenników moda na zdrowy styl życia zaowocowała m.in. zwiększeniem ilości osób, które wybierają jednoślad zamiast samochodu i w ten sposób nie tylko organizują sobie czas wolny, ale docierają do pracy, szkoły czy na uczelnię. Ten pozytywny trend niesie za sobą konieczność wprowadzenia wielu zmian nie tylko w przepisach drogowych, ale również w przeorganizowaniu przestrzeni miejskiej, w taki sposób, aby dostosować ją do potrzeb zwolenników dwóch kółek. Dla wszystkich użytkowników ruchu drogowego niezwykle ważną kwestię stanowią oczywiście ścieżki rowerowe, ale rowerzyści doceniają również stworzone dla nich miejsca parkingowe z zamontowanymi stojakami rowerowymi umożliwiającymi bezpieczne przypięcie pojazdu. Wśród barierek znajduje się wiele modeli, które różnią się pomiędzy sobą pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym. Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów małej architektury, wśród których istotne miejsce zajmują nowoczesne stojaki rowerowe, inspirowane kształtem, jaki posiada odwrócona litera u.

Stojak typu U - estetyczny i funkcjonalny

Wiadomo, że stojak na rowery musi być przede wszystkim praktyczny, aby każdy bez problemu mógł przy nim postawić i przypiąć swój rower. Ważne jednak, jeżeli oprócz tego dobrze się prezentuje i komponuje z otoczeniem. Takie właśnie cechy posiada każdy stojak rowerowy typu u zaprojektowany i wyprodukowany przez Calus-P.

W naszej ofercie znajduje się kilka wersji tego typu stojaków - w zależności od potrzeb można wybrać model jedno lub wielostanowiskowy, tak aby zapewnić niezbędną ilość miejsc rowerzystom. Wszystkie produkty powstają z wysokiej jakości odpornych na działanie warunków atmosferycznych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal czarna ocynkowana lub przeznaczona do pomalowania na dowolny kolor wybrany z palety RAL. W zależności od wariantu barierki montuje się za pomocą dołączonych śrub lub zabetonować w podłożu. Na uwagę zwraca również fakt, że produkty łatwo utrzymać w czystości, cechują się trwałością oraz odpornością na zniszczenia, dlatego mogą służyć użytkownikom przez długie lata.

Stojaki rowerowe typu u oprócz zalet użytkowych wyróżnia też wysoka estetyka wykonania oraz niebanalne kształty, dzięki którym doskonale prezentują się niemal w każdej przestrzeni miejskiej. Te nowoczesne i nieduże elementy architektury nie zaburzają krajobrazu, często za to ze względu na oryginalny projekt stają się ciekawym akcentem wizualnym. Dobrze wyglądają zarówno pod szkołą, centrum handlowym, jak i modną kawiarnią czy młodzieżowym klubem.

Zapewniamy, że podobnie jak każda inna produkowana przez nas barierka rowerowa typ u spełnia najwyższe standardy wykonania oraz stanowi bardzo dobrą i trwałą inwestycję pozytywnie wpływającą na wizerunek obiektu, przy którym ją zamontowano.