Stojaki rowerowe

Na zamówienie
Indeks: SPIRALA ROMB

Stojak na rowery Spirala Romb

1 107,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U 001

Stojak na rower U - 001

516,60 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Rower

Stojak rowerowy ROWER

1 217,70 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: DZIECIĘCY 02

Dziecięcy z reklamą

565,80 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: STOJAK U SN 001

Stojak na rowery U-001 nierdzewny

676,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Reklama 001

Stojak rowerowy z reklamą

467,40 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U2

Stojak U2

344,40 zł
Brutto

Stojaki na rowery

Calus-P to producent stojaków na rowery oraz małej architektury. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu produktów ze stali nierdzewnej i stali czarnej. Staramy się łączyć atrakcyjny, nowoczesny wygląd z jak najwyższą funkcjonalnością. Naszą specjalnością są przede wszystkim stojaki rowerowe. Cel, który nam przyświeca to dostarczanie na rynek najwyższej jakości produktów, które spełnią wszelkie oczekiwania klientów. Zdajemy sobie sprawę, że stojak na rower powinien posiadać określone parametry użytkowe, które staramy się zapewnić przy jednoczesnej dbałości o niebanalny, elegancki design. Stale poszerzamy ofertę o nowe projekty, aby móc oferować jak największy wybór produktów dostosowanych do różnych potrzeb oraz właściwości danego otoczenia. Sprzedajemy zarówno większe stojaki na rowery, idealne do zamontowania w większych przestrzeniach, jak również kompaktowe stojaki na rower, które sprawdzą się nawet w mieszkaniach, pozwalając na zyskanie większej ilości wolnego miejsca.

Stojaki rowerowe

W zależności od potrzeb, mogą Państwo kupić produkty przeznaczone na większą lub mniejszą liczbę rowerów, dostępne w przeróżnych kształtach i indywidualnych cechach. W ofercie dostępne są m.in.:

  • mały stojak na rower w kształcie pojedynczej, odwróconej litery U,
  • wieszak na rowery (idealne rozwiązanie przy małej przestrzeni),
  • stojak rowerowy w kształcie spirali o różnej szerokości,
  • stojak rowerowy z miejscem na baner reklamowy,
  • stojaki na rower trójkątne lub półokrągłe z różną liczbą miejsc,
  • duże stojaki typu „wystawa rowerów" (polecane dla sklepów),
  • niekonwencjonalne stojaki o interesujących kształtach.

Wszystkie produkty są starannie projektowane i wykonywane przez naszych specjalistów, aby zapewniać pełną funkcjonalność, solidną konstrukcję oraz interesujący design. Do produkcji używamy najwyższej jakości stali, pragnąc zagwarantować możliwość użytkowania przez długie lata, odporność na warunki atmosferyczne, a także zminimalizować ryzyko kradzieży roweru. Każdy stojak ma w zestawie odpowiednie śruby, które pozwalają odpowiednio przymocować go do podłoża, zapewniając właściwą stabilność, jak również uniemożliwiając przypadkowe lub celowe rozmontowanie stojaka.

Klienci zamawiający produkty przez nasz sklep internetowy mogą liczyć na wsparcie personelu przy wyborze dostosowanego do ich potrzeb produktu, a także na szybką i bezpieczną wysyłkę. Wszystkie zamówienia dokonane do godziny 15:00, realizujemy jeszcze tego samego dnia. Dokładamy wszelkich starań, aby stojaki rowerowe zostały odpowiednio zapakowane w folię bąbelkową i karton, dzięki czemu zostaną dostarczone w nienaruszonym stanie. Koszt dostawy natomiast zależy od rozmiarów i wagi danego produktu, a także od aktualnego cennika firmy kurierskiej. Dokładne informacje o parametrach produktów oraz aktualnych kosztach dostawy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.