Stojaki rowerowe modułowe na: 2,3,4,5 rowerów

Na zamówienie
Indeks: Skos "14" dwustronny

Stojak na rowery Skos 02

2 337,00 zł
Brutto
Indeks: ZW 5 fi 50

Stojak na rowery ZW "5"

381,30 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: U 0012 4

Stojak na rowery "U" 0012

959,40 zł
Brutto

Stojaki rowerowe modułowe – funkcjonalny element małej architektury

Na ulicach można spotkać coraz więcej rowerzystów, dlatego warto przygotować dla nich stojak modułowy przed firmą czy sklepem, gdzie będą mogli bezpiecznie zostawić swoje jednoślady. Naszą ofertę kierujemy również do osób prywatnych, poszukujących ładnego i stabilnego stojaka, który nie zaburzy aranżacji przydomowej posesji. Ładną prezentację, funkcjonalność oraz wytrzymałość odnajdą Państwo w naszej bogatej ofercie na wysokiej klasy stojaki modułowe.

Mocowanie do podłoża lub ściany

Spośród naszego asortymentu wybiorą Państwo komfortowy stojak 2 rowerowy oraz modele przystosowane do parkowania większej ilości jednośladów. Za pomocą odpowiednich mocowań można je przytwierdzić do podłoża czy ściany – dzięki temu nawet niewielki stojak na dwa rowery lub stojak na trzy rowery będzie stabilny.

Poszczególne moduły można ze sobą łączyć, tworząc pożądaną długość. Każdy stojak różni się wysokością, wyprofilowaniem czy sposobem ustawienia stanowisk. Mamy na przykład stojak na cztery rowery jednostronny, ale także modele dwustronne, które pozwolą zaoszczędzić miejsce nawet przy większej ilości miejsc do zaparkowania.

Zachęcamy do poznania naszej oferty na stojaki rowerowe na wystawę w sklepie, jak również dwupoziomowe stanowisko idealne na przykład do osiedlowej rowerowni. Zgromadziliśmy klasyczne stojaki, które utrzymują koło z dwóch stron – na dole lub z przodu, a także modele w kształcie bramki czy koła, o które można oprzeć ramę.

Nowoczesny stojak na kilka rowerów – ciekawy wygląd dopasowany do przestrzeni

Estetyczny wygląd naszych stojaków zapewniają staranne łączenia, dobór odpowiednich surowców oraz ich pokrycie. Proponujemy Państwu modele ze stali nierdzewnej, stojaki ocynkowane i przygotowane na zmienne warunki atmosferyczne. Są zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu dobrze się prezentują przez długi czas. W naszej ofercie znajdą Państwo na przykład stojak 4 rowerowy przeznaczony do utrzymania modeli z hamulcami tarczowymi czy taki o fantazyjnej konstrukcji rotundy z opcją zabetonowania w podłożu.

Niektóre z modeli mogą Państwo otrzymać w dowolnym kolorze z bogatej palety barw – na przykład czarnym czy zielonym. Mamy wygodny, minimalistyczny stojak na 5 rowerów lub więcej w formie spirali, a także klasyczne trójkąty i warianty o konstrukcji typu „U”. Bardzo elegancki wzór stanowi stojak 3 rowerowy ze stanowiskami-obręczami przymocowanymi do stylowej bramki. Dla zwolenników bardziej fantazyjnych kształtów przygotowaliśmy na przykład stojak pięcio rowerowy o płynnych liniach przypominających falę. Prezentujemy wersje z barierkami, które ułatwiają parkowanie roweru i jego przypinanie, a także komfortowe stojaki specjalnie dla najmłodszych rowerzystów. Proponujemy też ciekawą opcję dla reklamodawców – stojaki rowerowe z miejscem na reklamę.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty i kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia – większość modeli możemy dostosować do Państwa oczekiwań i tym samym stworzyć idealne stojaki na wiele rowerów.