Odbojnice i słupki parkingowe

Indeks: ODBOJNICA P001

Odbojnica podwójna, stal nierdzewna

1 722,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: słupek 002

Słupek uchylny, blokada

212,79 zł
Brutto

Odbojnice i słupki parkingowe - zabezpiecz się przed cudzym autem

Szukasz wyposażenia, które pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć ścianę lub stojące przy niej urządzenie na parkingu przed kolizją z nadjeżdżającym samochodem? A może potrzebujesz słupka, który w jasny sposób zagrodzi kierowcom dalszy wjazd? Świetnie się składa, bo naszą ofertę takich elementów znajdziesz właśnie w tym miejscu. Oferujemy szeroki wybór sprzętu w korzystnych cenach. Sprawdź dostępne odbojnice i słupki parkingowe.

Odbojnice i słupki dopasowane do montażu w wielu miejscach

Sporą zaletą naszej oferty jest jej uniwersalność. Oferowane przez nas odbojnice można zastosować zarówno na parkingach, jak i różnego rodzaju magazynach i innych powierzchniach produkcyjnych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kolizji pojazdu kołowego ze sprzętem, który chcesz zabezpieczyć. Są one wykonane z solidnej i odpornej na uszkodzenia stali. Podobnie jest w przypadku naszych słupków parkingowych. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne typy tego zabezpieczenia. Dzięki niemu w prosty sposób zablokujesz w konkretnym miejscu przejazd niechcianych pojazdów.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość wykonania, dlatego wszystkie dostępne tu elementy wyprodukowano ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz odbojnicę i słupki parkingowe, które będą spełniać swoją rolę przez wiele lat. Jest to bardzo solidny i łatwy w montażu asortyment. Dodatkowo jest on objęty atrakcyjnymi cenami, dzięki którym zabezpieczysz swoje miejsce parkingowe lub cenny sprzęt na hali produkcyjnej bez nadmiernego obciążania swojego budżetu.