Parking , poidło dla psa

Indeks: PARKING INOX 008

Parking dla psów "008"

1 168,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: PIES 005

Poidło dla psa "SZCZENIAK"

455,10 zł
Brutto
Indeks: PIES 003

Parking dla psa "DOG"

1 045,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: PIES 002

Poidełko dla psa "SZNAUCER"

1 045,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Pies 001

Parking dla psa Doberman 001

984,00 zł
Brutto
Indeks: Pies B 0012

Stojak parking dla psa Bokser

922,50 zł
Brutto

Parking dla psa - zadbaj o swoich gości z pupilami

Prowadzisz działalność usługowo-sprzedażową? Każdego dnia odwiedzają Cię dziesiątki klientów, z czego część z nich przy okazji bierze na spacer swoje psy? Dobrym rozwiązaniem będzie wyciągnięcie do nich pomocnej dłoni i przygotowanie w obrębie swojej firmy parkingu dla psa. Jest to miejsce, gdzie klient może na chwilę zostawić pupila, bez obaw, że stanie mu się krzywda.

Szeroki wybór psich parkingów

W naszym sklepie czeka na Ciebie szeroki wybór parkingów dla psów. Oferujemy stojaki dostosowane zarówno do dużych zwierząt, jak i przedstawicieli mniejszych ras. Głównym celem naszego asortymentu jest umożliwienie klientowi Twojego sklepu pozostawienia psa w bezpiecznym miejscu na czas wizyty w Twoim sklepie/firmie. Do stojaka można swobodnie przypiąć smycz, tak by pupil mógł bezpiecznie czekać na właściciela. Spora część dostępnych u nas pozycji jest wyposażona w miskę, do której można nalać wodę. To rozwiązanie jest szczególnie polecane w okresie letnim, gdy zmęczone psy muszą się w jakiś sposób ochłodzić swój organizm.

Wysoka jakość wykonania naszych parkingów

W naszym sklepie znajdziesz solidnie wykonane i schludnie prezentujące się parkingi dla psów. Spora część z nich nawiązuje do konkretnych ras. Wyglądają uroczo i przyjaźnie. Są wykonane z ocynkowanej blachy, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Oferowane przez nas stojaki idealnie nadają się do stałego montażu pod drzwiami do sklepu czy innego punktu usługowego. Bądź przyjazny dla klientów z psami i zadbaj o swój wizerunek przygotowując dla nich specjalny parking z miską wypełnioną wodą.