Stojaki na rowery spiralne, spirala

Na zamówienie
Indeks: SPIRALA ROMB

Stojak na rowery Spirala Romb

1 107,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Spirala fi 30 SN

Stojak Spirala Ø 30 Stal nierdzewna

1 968,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SPIRALA KWADRAT FI 33,7

Stojak na rowery Spirala Kwadrat Ø 33,7

1 230,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SPIRALA PR

Stojak rowerowy Spirala Profil

1 722,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SPIRALA Z NOGAMI

Stojak na 3 rowery spirala z nogami

639,60 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Spirala duża 42,4

Stojak Rowerowy SPIRALNY DUŻY

725,70 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SPIRALA C

Stojak Rowerowy SPIRALA C

2 337,00 zł
Brutto

Wytrzymałe spiralne stojaki rowerowe

Szukają Państwo solidnych i mocnych stojaków na rowery, które posłużą przez wiele lat, nie zaburzając estetyki najbliższego otoczenia? Jeśli tak, oferujemy szeroki wybór tego typu rozwiązań. Firma Calus-P produkuje wysokiej klasy spiralne stojaki rowerowe, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wypracowanym autorskim metodom technologicznym powstają najwyższej jakości produkty dostępne na rynku.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element konstrukcji stojaków spiralnych został wykonany z precyzją, zapewniając tym samym komfort oraz bezpieczeństwo podczas ustawiania pojazdu. Dajemy gwarancję wieloletniej użyteczności, a także bezawaryjności naszych produktów. Dostępne u nas stojaki spiralne wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej lub ocynkowane (stalowe pokryte powłoką ocynkowaną), co zapewnia ponadprzeciętną odporność na działanie korozji oraz niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Konstrukcje stojaków spiralnych oferowanych przez firmę Calus-P to synonim trwałości, natomiast ich poszczególne części cechuje wysoka wytrzymałość na pęknięcia wywołane uderzeniami ciężkimi przedmiotami, dlatego trudno je uszkodzić. Z kolei mocne i solidne śruby pozwalają na przymocowanie spiralnych stojaków rowerowych do podłoża lub ściany, uniemożliwiając tym samym ich kradzież lub przesuwanie się w inne miejsce w trakcie parkowania. W naszej ofercie dostępne są również modele, których konstrukcje można wbetonować w podłoże. Takie rozwiązanie gwarantuje, że nic ani nikt ich nie ruszy.

Gdzie można zamontować stojak rowerowy spiralny?

Najczęściej spotykanymi elementami małej architektury w miejskiej przestrzeni publicznej są spiralne stojaki rowerowe. Ze względu na swoją uniwersalność i funkcjonalność można je zobaczyć na ulicach, przy skwerach dworcach lub na targowiskach. Ich kształt pozwala na umieszczenie dowolnego rodzaju roweru z obu stron, co czyni je jednymi z najbardziej praktycznych rozwiązań, jeśli chodzi o akcesoria rekreacyjne.

Tego typu stojak spiralny to doskonałe rozwiązanie przy szkołach, uczelniach wyższych, sklepach, galeriach handlowych, centrach sportu i rozrywki, parkach miejskich, oraz wszędzie tam, gdzie panuje duży ruch. Oferowane przez naszą firmę stojaki rowerowe spiralne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby współgrały z całością stylistyki architektonicznej przestrzeni użyteczności publicznej.

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jaki wybrać stojak spirala to najbardziej uniwersalny kształt, łatwo komponujący się zarówno z nowoczesnymi obiektami miejskimi, jak i klasyczną, zabytkową zabudową. Dysponujemy stojakami o różnej grubości rur oraz liczbie miejsc parkingowych. Na życzenie klienta wykonamy dowolnej długości i szerokości stojaki, dostosowując liczbę znajdujących się w nich stanowisk do potrzeb. Oprócz produkcji i sprzedaży spiralnych stojaków rowerowych zajmujemy się również ich montażem, a także projektowaniem na zamówienie modeli o niestandardowej wielkości.