Wieszaki

Na zamówienie
Indeks: SKI 002 "22"

Stojak na narty, 22 pary

1 230,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: REGAŁ N 120

Regał stojak na buty narciarskie, 120 par

5 535,00 zł
Brutto

Wieszaki na sprzęt sportowy – dla sklepów i nie tylko

Jeśli jesteś właścicielem sklepu ze sprzętem sportowym, musisz zadbać o odpowiednią ekspozycję towaru, który sprzedajesz. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy w ofercie szereg wieszaków i stojaków ze stali. Są stworzone specjalnie z myślą o rowerach, nartach i snowboardach. Ich cechą wyróżniającą jest perfekcyjne wykonanie ze stali. Dzięki nim bez problemu przechowasz swój sprzęt sportowy także w mieszkaniu, piwnicy lub na balkonie. Masz własną wypożyczalnię nart? Stojaki i wieszaki również sprawdzą się w niej świetnie – przekonaj się sam!

Różnorodne wieszaki na rowery i narty

Niezwykłą zaletą tej kategorii jest szeroki wybór. Skorzystaj z tego i dobierz perfekcyjny stojak lub wieszak. Zwróć uwagę, jaką powierzchnią dysponujesz w swoim sklepie lub mieszkaniu, a następnie wedle tego kryterium wybierz wysokiej jakości wieszak – z odpowiednią długością, szerokością i określoną liczbą uchwytów na rowery lub narty. Dużym plusem jest możliwość umieszczenia wieszaka na ścianie. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele miejsca. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią ład i porządek. W tej kategorii znajdziesz także specjalne regały na buty narciarskie oraz poręczne wieszaki na narzędzia ogrodowe.

Profesjonalna ekspozycja sprzętu dzięki wieszakom

Zadbaj o atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni sklepu bądź wypożyczalni, a z pewnością pomoże Ci to przyciągnąć wielu klientów. Ten ważny aspekt aranżacji sprawi, że ludzie będą czuli się w niej komfortowo. Stojaki i wieszaki pozwolą Ci skutecznie osiągnąć taki efekt. Stosując je w ciekawy sposób wyeksponujesz swój asortyment. Pamiętaj, że ludzie kupują oczami, a najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dopilnuj, aby było jak najlepsze. Z łatwością zrobisz to za pomocą naszych wieszaków, które umożliwią Ci dobre umiejscowienie sprzedawanego sprzętu.