Stojaki na rowery dwupoziomowe

Indeks: Rowerownia

Stojak dwupoziomowy do rowerowni

1 230,00 zł
Brutto

Profesjonalne rowerownie piętrowe w ofercie sklepu Calus-P

W ramach naszego asortymentu do Państwa dyspozycji oddajemy występujące w niejednolitych wariantach rowerownie, czyli specjalne parkingi dla rowerów skonstruowane tak, aby na relatywnie niewielkiej przestrzeni zmieścić możliwe jak najwięcej pojazdów. Rozwiązania tego rodzaju doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeniach zewnętrznych, jak i w obrębie pomieszczeń zlokalizowanych pod ziemią. Spośród najczęstszych obszarów ich wykorzystania wymienić należy przede wszystkim powierzchnie użyteczności publicznej, parkingi podziemne, okolice galerii handlowych oraz ważnych miejskich węzłów komunikacyjnych, a także tereny osiedli i spółdzielni mieszkaniowych - również te znajdujące się wewnątrz budynków, czego świetnym przykładem może być chociażby rowerownia w bloku.

W zależności od Państwa potrzeb rowerownia dostarczana przez Calus-P może obejmować jedno lub dwupoziomowe stojaki na rowery różniące się od siebie przede wszystkim:

  • liczbą uwzględnionych stanowisk,
  • całkowitą wysokością, szerokością oraz głębokością,
  • odległościami dzielącymi od siebie poszczególne stanowiska,
  • liczbą uwzględnionych w ramach swojej konstrukcji dodatkowych elementów, takich jak np. zadaszenia czy wiaty chroniące przed wiatrem,
  • stopniem skompresowania w ramach określonej powierzchni.

Dzięki dużej różnorodności w opisanym powyżej zakresie z łatwością będą Państwo mogli stworzyć parking rowerowy o specyfice precyzyjnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb. W przypadku relatywnie niewielkiej przestrzeni, która docelowo ma pomieścić dużą liczbę pojazdów, najlepiej sprawdzi się rowerownia dwupoziomowa. Jeśli natomiast pragną Państwo zainwestować w rozwiązanie mniej ergonomiczne, ale za to prostsze w obsłudze, wówczas możemy zaproponować stojaki o konwencjonalnej budowie.

Funkcjonalny, wytrzymały i estetyczny parkingi dla rowerów od Calus-P

Oferując Państwu nasze produkty, skupiamy się nie tylko na tym, aby odznaczały się one dużą różnorodnością, ale również atrakcyjnym designem, wysoką funkcjonalnością i wieloletnią wytrzymałością. W celu uzyskania wspomnianych rezultatów współpracujemy z uznanymi na rynku projektantami, bazując na dobrych gatunkowo materiałach oraz nowoczesnych technologiach. Wszystkie nasze rowerownie produkowane są z grubych profili i blach, zabezpieczonych przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych (m.in. poprzez cynkowanie), a każda rowerownia piętrowa posiada sprawne mechanizmy zapewniające łatwą, bezawaryjną obsługę.

Tworząc nasze parkingi na rowery oraz wszelkie wchodzące w ich skład wyposażenie korzystamy z autorskich projektów, z których znaczna część stanowi zastrzeżone w Urzędzie Patentowym wzory. Dzięki temu wykonywane przy współpracy z naszą firmą rowerownie zawsze są niepowtarzalnym i unikalnym elementem aranżacyjnym, silnie wzbogacającym estetykę ulic, ogrodów, dworców, galerii handlowych czy osiedlowych skwerów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanego przez nas asortymentu.