Pokrowce na rowery

Na zamówienie
Indeks: POKROWIEC KOŁA 28/29

Pokrowiec na rowery

270,60 zł
Brutto

Pokrowce na rowery - zabezpiecz się przed deszczem

Twój rower na co dzień stoi na dworze? Martwisz się o to, że częste opady sprawią, że jego mechanizm pokryje się rdzą? Z pomocą przychodzą Ci nasze pokrowce na rowery, dzięki którym Twój jednoślad będzie odpowiednio zabezpieczony nawet podczas prawdziwej ulewy. Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz materiał dopasowany do rozmiaru kół Twojego roweru. 

Pokrowce najwyższej jakości

Oferowane przez nas pokrowce na rowery gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia Twojego pojazdu. Chronią one rowery nie tylko przed deszczem, ale i promieniami słonecznymi czy wiatrem. Korzystając z takiej osłony, zapobiegasz również zakurzeniu i zapiaszczeniu mechanizmu. To właśnie te powody sprawiają, że warto zainteresować się taką inwestycją - szczególnie jeśli Twój rower stoi na zewnątrz. Pokrowiec można stosować jednak również w garażu. Zimą to miejsce jest bardzo schłodzone. Na rower szkodliwe może również działać wilgoć.

Pokrowiec to bardzo opłacalna inwestycja

Dlaczego opłaca się Ci zainwestować w pokrowiec na rower przygotowany przez naszą firmę? Jest to zakup, który wymaga od Ciebie wkładu finansowego tylko raz, a pozwoli Ci wygenerować znacznie oszczędności. Zadbany i odpowiednio zabezpieczony jednoślad nie wymaga częstego serwisowania. Jeśli pozostawisz go poza domem i skażesz na pastwę niekorzystnych warunków atmosferycznych - możesz mieć pewność, że prędzej czy później drobne elementy jego konstrukcji pokryją się rdzą lub po prostu przestaną działać. Kupno takiej osłony jest więc inwestycją w przyszłość, która pozwoli Ci zaoszczędzić na kolejnych naprawach.