BLOKADY PARKINGOWE.

Na zamówienie
Indeks: słupek 002

Słupek uchylny, blokada

212,79 zł
Brutto

Blokady parkingowe - zabezpiecz swoje miejsce

Drażnią Cię kierowcy, którzy bezkarnie zajmują Twoje miejsce parkingowe? A może szukasz sposobu na zablokowanie wjazdu na prywatny teren? Rozwiązaniem Twoich problemów są blokady parkingowe, których ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miejscu. Oferujemy solidny i łatwy w obsłudze i montażu sprzęt, który pomoże Ci w zablokowaniu przejazdu niesfornym kierowcom. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!

Blokady parkingowe różnego typu

Jako że nasi klienci mają różne potrzeby - przygotowaliśmy tu szeroki wybór blokad parkingowych różnego typu. Są one dopasowane do konieczności zablokowania powierzchni o różnych wymiarach. Oferujemy zarówno modele motylkowe, jak i blokady typu U oraz proste słupki. Wszystkie pozycje są wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu okażą się dla innych kierowców przeszkodą nie do pokonania. Dodatkową zaletą naszych produktów jest łatwość ich montażu. Każdy element dostępny w naszej ofercie można przymocować do podłoża za pomocą śrub dołączanych do zestawu. Cały proces nie powinien zająć Ci więcej niż kilkadziesiąt minut.

Zabezpiecz swoje miejsce parkingowe za rozsądne pieniądze

Kupując u nas, nie przepłacasz. Dzięki naszej ofercie możesz skutecznie zabezpieczyć swoje miejsce parkingowe lub wjazd na posesję za rozsądne pieniądze. Pamiętaj tylko, by wykonać montaż w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać w tym miejscu normalnego ruchu drogowego. Sprawdź poszczególne modele dostępne w naszym sklepie i raz na zawsze rozwiąż swój parkingowy problem.