Osłony na drzewa

Indeks: OS 01

Osłona na drzewo

1 476,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: KR 01

Kratownica krata pod drzewo

3 690,00 zł
Brutto

Osłona drzew - zadbaj o ich spokojny rozwój

Zasadziłeś w swoim ogrodzie nowe drzewo i chcesz zapewnić mu spokojny rozwój? A może dostrzegasz kłopoty tego starszego, rosnącego przed Twoim domem już od lat? To, co może Ci się przydać to osłona na drzewo naszej produkcji. Chroni ona przede wszystkim jego korzenie, a także powierzchnię pnia przed różnymi uszkodzeniami. Mowa tu zarówno o tych zrobionych przez ludzi, jak i zwierzęta. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model osłony dopasowany do drzewa, które chcesz zabezpieczyć.

Różne rodzaje osłon do Twojego wyboru

W naszym sklepie czekają na Ciebie osłony drzew różnego typu. Oferujemy m.in. klasyczne pionowe wersje, których głównym zadaniem jest ochrona pnia przed uszkodzeniami zewnętrznymi, jak i specjalne kratownice stworzone z myślą o korzeniach. Działają one nie tylko ochronnie, ale i pozytywnie wpływają na ich nawadnianie. Wszystkie oferowane przez nas elementy są wykonane ze starannie dobranych materiałów, takich jak precyzyjnie ocynkowana stal. Prezentują się one bardzo elegancko, dzięki czemu można stosować je m.in. w parkach miejskich i innych miejscach, w których zależy Ci nie tylko na ochronie, ale i estetyce drzewa.

Osłony drzew w korzystnych cenach

Standardowo, możesz liczyć na przygotowane przez nas atrakcyjne ceny. U nas najwyższa jakość nie wiąże się z nad wyraz wysokimi kosztami. Właśnie dlatego oferujemy asortyment nadający się do wykorzystania w prywatnych ogrodzie oraz parkach miejskich, dostępny na każdą kieszeń. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością znajdziesz u nas pozycję, która ochroni pień i korzenie wybranego drzewa, a swoją estetyką dobrze wkomponuje się w otoczenie.