Wieszaki na narty

Na zamówienie
Indeks: SKI 002 "22"

Stojak na narty, 22 pary

1 230,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: REGAŁ N 120

Regał stojak na buty narciarskie, 120 par

5 535,00 zł
Brutto

Wieszaki na narty – do domu, sklepu i wypożyczalni

Myślisz nad sensownym zagospodarowaniem przestrzeni? Nie jesteś do końca zadowolony z dotychczasowych sposobów ekspozycji nart w swoim sklepie? W takim razie wieszaki na narty, które znajdziesz w naszej ofercie, są właśnie dla Ciebie! Przede wszystkim wprowadzą one nowy ład i porządek. Przekonasz się, jak łatwo można zwiększyć przestrzeń użytkową za pomocą wieszaków. Narty na odpowiednim stojaku od razu staną się bardziej atrakcyjnym towarem, co w dłuższej perspektywie zapewni Ci więcej klientów chętnych do ich zakupu. 

Praktyczne wieszaki dla narciarzy 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które jeżdżą na nartach. Jeśli do nich należysz, to nasz wieszak przyda Ci się zarówno w sezonie, jak i poza nim. Dzięki niemu wygodnie i bezpiecznie będziesz przechowywał swoje narty. Jeśli członkowie Twojej rodziny także uprawiają ten piękny sport zimowy – zadbaj o większą ilość uchwytów na wieszakach. Pomoże Ci to zaoszczędzić wiele miejsca i zachować porządek w domu. W tej kategorii znajdziesz wieszaki, na których oprócz nart zawiesisz także kaski i buty narciarskie. Trwałe, stabilne i wysokiej jakości wieszaki są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Masz wypożyczalnię nart? Zadbaj o wieszaki

Pomogą one w przechowywaniu asortymentu. W przypadku wypożyczalni zwróć uwagę na wieszaki z większą liczbą uchwytów. Będzie to praktyczne rozwiązanie. Świetnym pomysłem jest także stojak w formie regału na buty narciarskie – istnieje możliwość wykonania go na wymiar wedle Twoich preferencji i potrzeb. Przemyśl, jakiej wysokości i szerokości potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Wieszaki ze stali, które dostępne są w naszej ofercie, będą punktem dodanym do Twojej wypożyczalni. Warto, abyś skorzystał z tej okazji.