Stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej

Na zamówienie
Indeks: Spirala fi 30 SN

Stojak Spirala Ø 30 Stal nierdzewna

1 968,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SU 007

Stojak na rower "U" SKOS

430,50 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SPIRALA C

Stojak Rowerowy SPIRALA C

2 337,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: SN 20

Stojak rowerowy "20"

3 075,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: Barierka U 0014

Stojak na rower typu "U" 0014 INOX

479,70 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: OES 002 NIERDZEWNY

Stojak na rowery u "OES" 5 nierdzewny

1 845,00 zł
Brutto

Stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej – gwarancja wysokiej jakości

Jeśli chcesz zdecydować się na zakup stojaków rowerowych – postaw na produkty zrobione z trwałych i solidnych materiałów. Nie musisz już dłużej szukać – znajdziesz je w naszej ofercie. Proponujemy Ci solidne stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej. To akcesoria funkcjonalne i użyteczne. Pamiętamy również o estetyce, dlatego dbamy o to, aby nasze stojaki perfekcyjnie komponowały się z resztą otoczenia. Sprawdź, jakie produkty czekają na Ciebie w tej kategorii!

Postaw na solidną stal nierdzewną

Stojaki rowerowe stały się ważnym elementem miejskiego krajobrazu. Pełnią istotną rolę w przestrzeni publicznej. Dzięki nim rowerzyści mogą bezpiecznie przypiąć i zostawić swój rower. Poza praktycznym zastosowaniem ich zaletą powinien być również przyjemny dla oka wygląd, dlatego oferujemy naprawdę estetyczne stojaki rowerowe, które wykonane są z dbałością o szczegóły z mocnej stali nierdzewnej. 

Odkryj różnorodność stojaków rowerowych zrobionych ze stali nierdzewnej

W tej kategorii znajdziesz między innymi stojaki w formie spirali, stojaki typu “U” oraz klasyczne modele stojące. To jednak nie wszystko. Dostępne są również stojaki w kształcie koła, kwadratu, a nawet rombu. Warto wypróbować różne typy wzorów i konstrukcji – możliwości są niemal nieograniczone. Stojaki ze stali nierdzewnej wyposażone są w elementy, które umożliwiają ich solidne zamocowanie do podłoża, co pozwala przypiąć bezpiecznie każdy rower. Przy zakupie tych praktycznych akcesoriów zwracaj uwagę na długość, szerokość, wysokość i ilość miejsc przeznaczonych na rowery. Wybierz według swoich potrzeb i preferencji i odkryj zalety solidnych, stalowych stojaków!