Najazdy samochodowe i podjazdy

Na zamówienie
Indeks: PODJAZD OC 003

Podjazd samochodowy - rampa

6 027,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: PODJAZD 5,80m

Podjazd samochodowy 5,8 m

8 487,00 zł
Brutto
Na zamówienie
Indeks: NAJAZD 4 M

Najazd pod ciągnik siodłowy 4 m

9 225,00 zł
Brutto

Najazdy samochodowe Calus-P

Profesjonalne najazdy samochodowe to jedna z pozycji w naszej ofercie. Proponujemy wyroby wykonane z wysokiej klasy materiałów, głównie stopów stali. Większość podjazdów oraz ramp najazdowych ma konstrukcję zastrzeżoną patentami. Oryginalne rozwiązania zaproponowane przez naszych inżynierów pozwalają stworzyć rampy samochodowe o wysokiej funkcjonalności.

Dostępne w asortymencie Calus-P najazdy samochodowe to wyroby, które można zastosować w wielu przypadkach. Głównie sprawdzą się jako rampy stalowe wykorzystywane w serwisach samochodowych. Można ustawić je nad kanałem, co wpłynie na wygodniejszą realizację prac w obrębie podwozia. Trwała konstrukcja umożliwi najechanie wszystkich pojazdów osobowych, a także mniejszych ciężarówek czy przyczep.

Stalowe podjazdy samochodowe sprawdzą się także w sytuacjach, kiedy pojazd wymaga odpowiedniej prezentacji. Można wykorzystać je w komisie samochodowym, gdzie pokazane zostaną najciekawsze modele. Przydadzą się także do wyeksponowania nowego modelu auta w salonie samochodowym. Ich prosta stylistyka i klasyczny wygląd nie rzucają się w oczy. Estetyczna rampa najazdowa zda egzamin także w sytuacjach, kiedy samochód stanowi reklamę lub nagrodę. Przenośne elementy można ustawić na dowolnym utwardzonym podłożu i w razie potrzeby bez trudu zdemontować.

Część z proponowanych produktów zainteresuje także osoby zajmujące się pomocą drogową lub sprzedażą pojazdów. Rampy najazdowe można ustawiać w razie potrzeby jako ułatwienie wjazdu na lawetę. Część z nich da się umieścić w pobliżu rampy podczas załadunku. Wówczas przyczepa w pojazdach siodłowych znajdzie się wyżej, co ułatwi zadanie.

Jak wybrać odpowiedni najazd samochodowy?

Najazdy samochodowe produkowane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Trwałe profile są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Przed wysyłką dokładnie je testujemy, dzięki czemu wyeliminowane zostają przypadkowe usterki.

Przed wyborem najazdu lub rampy najazdowej warto zastanowić się, do jakich zadań potrzebujemy sprzętu. W zależności od tego możemy wybrać konkretną wielkość produktu. Rozmiar rampy to jeden z najważniejszych aspektów, na jaki trzeba zwrócić uwagę. W zależności od długości, podjazdy samochodowe można wykorzystywać do prac serwisowych lub ekspozycji. Równie ważną kwestię stanowi udźwig, którego wartość wyrażoną w tonach podaje się przy każdym produkcie. Akcesoria z największym udźwigiem można wykorzystywać nawet jako najazd samochodowy dla pojazdów ciężarowych.

Profesjonalna rampa samochodowa wykonywana przez Calus-P zazwyczaj wyposażona jest w ograniczniki. Zapobiegają one wypadnięciu pojazdu poza podjazd samochodowy. Osoby, które potrzebują najazdu mającego umożliwić wjazd na rampę lub podwyższenie, powinny wybrać wariant bez ogranicznika. Do wyposażenia komisów samochodowych czy firm eventowych zajmujących się prezentacją aut, lepiej sprawdzają się lekkie przenośne podjazdy samochodowe. Dzięki ich niewielkim rozmiarom oraz przemyślanej konstrukcji można bez kłopotów zapakować je do przestrzeni ładunkowej samochodu.

Lubisz samodzielnie naprawiać swój samochód? Zamontuj przed swoim domem najazd samochodowy, który znacznie ułatwi dostęp do podwozia i ułatwi przeprowadzane przy nim prace. W ofercie naszego sklepu znajdziesz rampy oraz podjazdy samochodowe różniące się pomiędzy sobą zarówno rozmiarami, jak i możliwą do przyjęcia wagą, a ich szczegółowe parametry zostały opisane na podstronach poszczególnych produktów.

Wśród dostępnych najazdów i podjazdów samochodowych znajdują się takie, które mogą posłużyć przy pracach naprawczych przeprowadzanych na samochodach osobowych i terenowych, oraz dostawczych i ciężarowych. W zależności od potrzeb dostępne są wersje jedno i dwuczęściowe, wszystkie oczywiście wykonano z dużą starannością.

Warto zauważyć, że najazdy samochodowe można wykorzystać również w salonach motoryzacyjnych lub innych punktach sprzedażowych, gdzie dealerowi zależy na jak najlepszym zaprezentowaniu oferowanego pojazdu.