Barierki drogowe i podpory dla rowerzystów

Na zamówienie
Indeks: Podpora 02

Podpórka dla rowerów 02

1 599,00 zł
Brutto

Barierki różnego rodzaju

Potrzebujesz solidnego ogrodzenia do wydarzenia, które organizujesz? A może jesteś odpowiedzialny za zakup barierek drogowych do montażu przy nowo powstałej ulicy? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to świetnie trafiłeś. W tej kategorii znajdziesz stalowe ogrodzenia różnego rodzaju. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Bogactwo naszej oferty i atrakcyjne ceny z pewnością przekonają Cię do zrobienia zakupów w naszym firmowym sklepie. U nas wysoka jakość nie idzie w parze z wysokimi kosztami. Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się sam!

Szeroka oferta solidnych barierek

Niezależnie od tego, jakie barierki są Ci potrzebne - u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy m.in. przenośne ogrodzenia imprezowe, idealne do szybkiego montażu w miejscu wydarzenia. Przy ich pomocy wyznaczysz teren eventu i zadbasz o bezpieczeństwo jego uczestników. W asortymencie znajdziesz również barierki drogowe, przeznaczone do montażu stałego - należy je wbetonować w podłoże. Cechuje je bardzo wysoki poziom odporności na uszkodzenia i długowieczność. Stal wykorzystana do ich produkcji została dodatkowo ocynkowana. 

Przygotowaliśmy również coś dla właścicieli sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Część Twoich klientów odwiedza Cię na rowerze? Wyciągnij do nich pomocną dłoń i zainwestuj w solidną podpórkę do rowerów naszej produkcji. Warto wspomnieć także o tym, że przygotowaliśmy dla Ciebie różne wersje ogrodzeń. Mowa tu o pozycjach z poprzeczką oraz prętami.